Važna obavijest: nastavak korištenja usluga Dječjeg vrtića Omiš

objavljeno: 20/02/2024

Poštovani roditelji,

ako Vaše dijete i u idućoj pedagoškoj godini nastavlja pohađati DV Omiš, molimo da u razdoblju od 11. do 15. ožujka 2024. ispunite Zahtjev za nastavkom korištenja usluga te ga predate odgojiteljicama u Vašoj odgojnoj skupini.

Uz zahtjev se obavezno prilaže potvrda o liječničkom pregledu djeteta, preslika knjižice cijepljenja, potvrda o prebivalištu za dijete (ili preslika osobne iskaznice) te druga dokumentacija bitna za određivanje prednosti pri upisu iz članka 6. Pravilnika o upisu (npr. za zaposlene roditelje – potvrde o radno pravnom statusu HZMO-a; za roditelje koji primaju dječji doplatak – rješenje o dječjem doplatku).

 

Upozoravamo roditelje da im se zahtjev za nastavkom korištenja usluga Vrtića za iduću pedagošku godinu neće realizirati ako ne budu podmirene sve obveze prema Vrtiću do 31.8.2024.