Uspomena na Ružicu Pupačić

objavljeno: 13/11/2023

RUŽICA PUPAČIĆ

Rođ.TIČINOVIĆ

1970. – 2023.

 

Dogode se u životu trenutci koji te iznenade, od kojih srce prepukne, od kojih ne možeš disati. Ni da se probudiš, ne možeš ih odagnati . Suze ih ne mogu isprati…

Takav događaj je prerana smrt naše djelatnice Ružice Pupačić.

S nama je dijelila i dobro i zlo dugi niz godina. Prava profesionalka u poslu zavidne radne etike-u njenom riječniku nije postojala riječ NE. Ali ono po čemu ćemo je svi pamtiti je njen široki osmijeh kojim je dočekivala i djecu i roditelje i nas kolege. Taj osmijeh bi te zagrlio i utješio ,pružio sigurnost, tjerao da se i ti smiješ. Bila je prijatelj. U svome “Kostanjskom “vrtiću dočekivala je i ispraćala desetke kostanjske djece u novi život.

Nema je više. Sada odmara.

Ali sve lijepo što je utkala u naš Vrtić, u sve nas, neće nikada nestati.

Pamtiti ćemo je kao majku, kolegicu, ženu, prijatelja….kao DOBROG ČOVJEKA!

Hvala ti naša Ružice na svemu.

Nebo je dobilo još jednog anđela, a mi uspomenu u našim srcima.

Počivaj u miru.

 

 

ZAPOSLENICI D.V. OMIŠ