Primopredaja službenog automobila za prijevoz hrane

objavljeno: 09/06/2016

Grad Omiš je prihvatio izneseni prijedlog da se za potrebe Dječjeg vrtića Omiš uzme novi automobil za prijevoz hrane u 2016. godini u mjesecu svibnju kada su se obilježavali Dan Vrtića i Dan Grada, te je osigurao sredstva za nabavku u vrijednosti 85.500,00 kn. Naime, riječ je o automobilu DACIA DOKKERVAN registarske oznake ST 1966 F koji je namijenjen isključivo za potrebe Centralne kuhinje DV Omiš. Sukladno Zakonu o hrani (NN 46/07, 155/08) te svih ostalih relevantnih propisa, normi i smjernica provodimo HACCP-sustav, te smo nabavkom novog automobila kojim će se prevoziti gotova hrana odnosno namirnice za pripremu gotove hrane za ostale obroke (zajutrak, marendu i užinu) za djecu proveli navedene zakone.

Primopredaja automobila održana je dana 9. lipnja 2016. godine u 10:00 sati ispred DV “Galeb”, Put mostine bb. Navedeni događaj uljepšali su svojim programom djeca vrtića.