Kutak za roditelje

Kontakt

Uprava Dječjeg vrtića Omiš

Uprava Dječjeg vrtića Omiš

Četvrt Vrilo 1, Omiš

098/306-521

021/862-603

djecji.vrtic.omis1@st.t-com.hr

Pošaljite nam e-mail

Stručno - razvojna služba

Četvrt Vrilo 1, Omiš

Upisi u Dječji vrtić Omiš Ispis
Ažurirano Srijeda, 08 Svibanj 2019 07:38

Zbog preseljenja u nove urede, upisi se održavaju na adresi Četvrt Vrilo 1, u razdoblju od 2. do 16. svibnja 2019. godine.

Upisi se održavaju svakim radnim danom u vremenu od 8:00 do 16:00 sati, a srijedom do 18:00 sati. Roditelji trebaju osobno donijeti ispunjen obrazac zahtjeva za upis i svu potrebnu dokumentaciju (navedenu u Oglasu) te sa sobom povesti dijete. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Napomena: Oglas za upis u program predškole ("mala škola") odnosi se isključivo na područja u kojima ne postoje redovni dječji vrtići. Roditelji sve ostale djece - predškolaca koji se prvi put upisuju u vrtić trebaju donijeti dokumentaciju navedenu u Oglasu za upis u dječje vrtiće i jaslice.


Pravilnik o kriterijima, načinu i uvjetima upisa djece u dječje vrtiće i jaslice te pravima i obvezama roditelja