Slikovnice o koronavirusu Ispis
Petak, 17 Travanj 2020 09:03
Dragi roditelji,

kako bi djeci približili trenutnu situaciju možete koristiti i dvije zanimljive slikovnice namijenjene djeci predškolske dobi koje možete preuzeti na našoj stranici. Nadamo se da će vam biti od koristi!

Što reći djeci o koronavirusu? Ispis
Srijeda, 15 Travanj 2020 10:58

Predavanje: Dijabetes u djece predškolske dobi Ispis
Četvrtak, 06 Veljača 2020 12:37
Viša medicinska sestra Nerina Cvjetković s Dječje klinike KBC Split, održala je 1.veljače 2020. (subota) u Ilirskom sjemeništu u Omišu predavanje na temu „Dijabetes u djece predškolske dobi“. Predavanje je bilo namijenjeno svim zaposlenicima Dječjeg vrtića Omiš s ciljem što kvalitetnije edukacije o šećernoj bolesti kod najmlađih. Kroz predavanje i savjete, okupljenima je pružila osnovne informacije o tome kako prepoznati prve simptome bolesti kod djeteta te kako pružiti pomoć i podršku oboljelima.

Predavanje je organizirano u suradnji s Dijabetičkim društvom Omiš čiji su nam se članovi pridružili na predavanju. Nakon predavanja upriličen je domjenak za sve prisutne, a posluženi su „zdravi slatkiši“ koje su pripremili kuhari vrtića.

Zahvaljujemo Dijabetičkom društvu Omiš na pomoći u organizaciji susreta te ugodnom druženju.

<< Početak < « 1 2 3 4 5 » > Kraj >>

Stranica 1 od 5