Službenik za zaštitu osobnih podataka

tajnistvo@vrtic-omis.hr

Poziv na predupis u 1. razred OŠ Ispis
Utorak, 09 Veljača 2021 12:40
Poziv na prijavu za upis djece u 1. razred osnovne škole (predupis)

Natječaj za radna mjesta u DV Omiš Ispis
Utorak, 09 Veljača 2021 08:01
Natječaj za radna mjesta odgojitelja/ice, pomoćnika/ice

Obavijest kandidatima sudionicima natječaja Ispis
Petak, 05 Veljača 2021 09:41
Obavijest kandidatima sudionicima natječaja za mjesto odgojitelja/ice predškolske djece, pomoćnika/ice

Natječaj za radna mjesta u DV Omiš Ispis
Petak, 22 Siječanj 2021 08:00
Natječaj za radna mjesta odgojitelja/ice i pomoćnika/ice u Dječjem vrtiću Omiš

Odluka Upravnog vijeća Ispis
Utorak, 19 Siječanj 2021 13:04
Odluka Upravnog vijeća DV Omiš o plaćanju usluga vrtića za djecu u samoizolaciji

Obavijest kandidatima sudionicima natječaja Ispis
Utorak, 29 Prosinac 2020 09:03
Obavijest kandidatima sudionicima natječaja za radno mjesto odgojitelja/ice predškolske djece

Obavijest za roditelje DV Mali gusar Ispis
Ponedjeljak, 07 Prosinac 2020 15:26
NOVIJE: Zbog pojave još jednog potvrđenog slučaja COVID-19 kod djelatnika vrtića "Mali gusar" samoizolacija se produžuje za jedan dan te se ponovno otvaranje vrtića očekuje u utorak, 15. prosinca 2020.

Obavještavaju se roditelji - korisnici usluga Dječjeg vrtića "Mali gusar" da se zbog pojave COVID-19 u odgojnoj skupini privremeno obustavlja rad dječjeg vrtića, a ponovno otvaranje očekuje se u ponedjeljak, 14. prosinca 2020. Djeca i svi djelatnici vrtića upućeni su u samoizolaciju od strane epidemiologa do nedjelje, 13. prosinca u 00:00 sati.

Zdravstvena voditeljica vrtića kontaktirala je roditelje sve djece koja pohađaju vrtić. Roditelji (ni drugi ukućani) nisu u samoizolaciji, ali roditelj ima pravo na bolovanje kako bi bio s djetetom u periodu samoizolacije. Molimo roditelje da se u slučaju pojave simptoma koji upućuju na COVID-19 bez odgode jave svom liječniku i da o istom obavijeste zdravstvenu voditeljicu vrtića.

Obavijest za roditelje DV Pčelica: jutarnja skupina Ispis
Četvrtak, 26 Studeni 2020 15:43
Obavještavaju se roditelji - korisnici usluga Dječjeg vrtića "Pčelica" da se zbog pojave COVID-19 u jednoj odgojnj skupini privremeno obustavlja rad odgojne skupine cjelodnevnog 8 - satnog boravka (stalno jutro), a ponovno otvaranje odgojne skupine očekuje se u petak, 4. prosinca 2020.

Zdravstvena voditeljica vrtića kontaktirala je roditelje sve djece odgojne skupine Pčelica jutro. Roditelji (ni drugi ukućani) nisu u samoizolaciji, ali roditelj ima pravo na bolovanje kako bi bio s djetetom u periodu samoizolacije. Molimo roditelje da se u slučaju pojave simptoma koji upućuju na COVID-19 bez odgode jave svom liječniku i da o istom obavijeste zdravstvenu voditeljicu vrtića.

Skupina 6-satnog popodnevnog programa te skupine smjenskog programa (turnus A i B) nastavljaju s redovitim radom uz poštivanje svih epidemioloških mjera, kao i do sada.

Obavijest o početku rada smjenskog programa DV Pčelica Ispis
Ponedjeljak, 23 Studeni 2020 10:36
Poštovani roditelji,

smjenski program dječjeg vrtića Pčelica ponovno počinje s radom u utorak, 24. studenog 2020., nakon provođenja druge faze dezinfekcije objekta zbog pojave COVID-19.

Obavijest za roditelje DV Pčelica: skupine turnus A i B Ispis
Četvrtak, 19 Studeni 2020 10:59
Obavještavaju se roditelji - korisnici usluga Dječjeg vrtića "Pčelica" da se zbog pojave COVID-19 u jednoj sobi objekta privremeno obustavlja rad smjenskog vrtića (skupine turnus A i B), a ponovno otvaranje očekuje se u utorak, 24. studenog 2020.

Zdravstvena voditeljica vrtića kontaktirala je roditelje sve djece DV Pčelica koja su pod mjerom samoizolacije te ih informirala o navedenom. Roditelji (ni drugi ukućani) nisu u samoizolaciji, ali roditelj ima pravo na bolovanje kako bi bio s djetetom u periodu samoizolacije. Molimo roditelje da se u slučaju pojave simptoma koji upućuju na COVID-19 bez odgode jave svom liječniku i da o istom obavijeste zdravstvenu voditeljicu vrtića.

Skupine cjelodnevnog (jutarnjeg) 8-satnog i popodnevnog 6-satnog programa DV Pčelica nastavljaju s redovitim radom uz poštivanje epidemioloških mjera, kao i do sada.

<< Početak < « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » > Kraj >>

Stranica 1 od 17