Obavijest za roditelje DV Pčelica: skupine turnus A i B Ispis
Četvrtak, 19 Studeni 2020 10:59
Obavještavaju se roditelji - korisnici usluga Dječjeg vrtića "Pčelica" da se zbog pojave COVID-19 u jednoj sobi objekta privremeno obustavlja rad smjenskog vrtića (skupine turnus A i B), a ponovno otvaranje očekuje se u utorak, 24. studenog 2020.

Zdravstvena voditeljica vrtića kontaktirala je roditelje sve djece DV Pčelica koja su pod mjerom samoizolacije te ih informirala o navedenom. Roditelji (ni drugi ukućani) nisu u samoizolaciji, ali roditelj ima pravo na bolovanje kako bi bio s djetetom u periodu samoizolacije. Molimo roditelje da se u slučaju pojave simptoma koji upućuju na COVID-19 bez odgode jave svom liječniku i da o istom obavijeste zdravstvenu voditeljicu vrtića.

Skupine cjelodnevnog (jutarnjeg) 8-satnog i popodnevnog 6-satnog programa DV Pčelica nastavljaju s redovitim radom uz poštivanje epidemioloških mjera, kao i do sada.

Za sve dodatne informacije stojimo na raspolaganju.